Splněný sen.

 

Od doby, kdy jsem si pořídila první počítač  jsem začala toužit po notebooku.  Moc se mi líbily ty tenké elegantní věcičky, které nepotřebovaly velkou bednu pod stolem, monitor a klávesnici  na stole a všude kolem spoustu kabelů. Představovala jsem si jak sedím na balkoně, sluníčko svítí, na kolenou mám noťáska a vesele si googluju nebo povídám s kamarádkami…

V obchodech jsem se místo u bot a kabelek zastavovala v oddělení elektroniky a zírala a toužila…někdy jsem se osmělila a nějaký notebook jsem si pohladila a zkusmo prstíkem zašmejdila po touchpadu…

Jak se tak postupem času moje touha stupňovala a ceny notebooků klesaly, shodou různých příznivých okolností se můj sen splnil.

Vyměnila jsem velký počítač za malý notebook! No, on zase tak malý není, má i numerickou klávesnici a širokoúhlý monitor.  Dodnes mi není jasné, jak a proč se do toho malého, krásného a placatého miláčka vejde všechno možné a ještě je to výkonnější než starý velký počítač. Bratr se mi to sice snažil vysvětlit, ale rychle  to vzdal a radši jenom mlčky plnil moje různá přání ohledně dalších a dalších prográmků, které jsem „nutně“ potřebovala.

Teda většinou mlčky...

Momentálně mám v noťásku všechno potřebné a dokonce jsem uklidila normální klávesnici a učím se psát na placaté. Jenom myšky se nevzdám- přece jen je to s ní rychlejší, než prstíkem po touchpadu..

 

Jak je u nás
Moje město
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one