Můj život s počítačem

 
Už jsem si na něj docela zvykla, nebojím se někde něco zmáčknout, protože vím, že se mě TO zeptá, jestli to myslím vážně a opravdu chci ten úkon provést. Ale pro jistotu moc neexperimentuju, jeden nikdy neví…a přece jen jsem poněkud konzervativní.
Zažila už jsem i pocit přesycení. Jednoho dne jsem zjistila, že se mi nechce nic prohlížet, nic hledat, nic číst…nebyl to hezký pocit, taková divná deprese. Naštěstí mi můj bratr vysvětlil, že se to stane časem každému, a že to zase přejde. Měl pravdu.
Další pocit spojený s počítačem byl možná horší, protože stále trvá…
Asi je to závislost, protože když se odněkud vracím domů, hned jak se zuju, letím zapnout bednu. Pochopitelně ne televizi, ale počítačík. Projedu si mailové schránky, protože v počátečním nadšení nad „ovládnutím „ počítače jsem si založila několik schránek – jen tak pro radost z pocitu, že to umím SAMA.
Potom vletím na svou domovskou diskuzi, přivítám se s holkama a kašlu na okolní svět.
V předpočítačové době jsem sledovala v televizi kdejaký seriál a nahrávala jsem si filmy na video, jen aby mi nic neuteklo.
A teď? Najednou zjišťuju, že je tolik seriálů, které nemusím vidět, tolik filmů, které nemusím nahrávat, protože to je jen ztráta času…brouzdat po internetu je lepší, povídat si s lidmi je důležitější a učit se nové věci je zajímavější.
Nikdy neříkej nikdy !
 
Před rokem, když jsem si „začala“ s počítačem jsem tvrdila, že si NIKDY nezaložím svoje webové stránky, protože proč taky? Jednak bych to nezvládla a druhak bych nevěděla, co s nimi…
Tohle jsem tvrdila ještě před 14.dny. Potom se do toho vložila moje guru. Ani nevím jak mě vyhecovala, ale najednou mám stránky a vy si tady čtete moje výplody!
Považuju to za svůj velký životní úspěch :-)

 Webovky ? Webovky! 

 
Jak jsem někdy mohla žít bez nich?! No jak, klidně a spokojeně, ale taky ochuzeně a ani bych o tom nevěděla!
Myslela jsem si, že si tam dám pár obrázků a trochu psaní, a že se tam občas koukne někdo z mých známých a třeba mi i řekne, jak jsem šikovná.   
Ale pendrek, najednou jsem zjistila, že denně sleduju, kolik lidí bylo na mých stránkách! Začaly se objevovat i komentáře u mých obrázků a příspěvků. Nastal čas na další etapu- založila jsem si návštěvní knihu.
K mému údivu se ke mně chodili dívat i neznámí lidé a nechávali mi milé vzkazy a pochvaly.
Začala jsem návštěvy opětovat , čili další etapa- stránka spřátelených webů - na sebe nedala dlouho čekat.
Teď mě jen mrzí, že jsem si s internetem začala tak pozdě! Jak to mám najednou všechno stihnout prohlédnout a pročíst, když přece nemůžu pořád sedět u počítače?
Ach, jo, holt to asi všechno nestihnu…nebo budu muset dřív vstávat.
Když jsem dneska otevřela počítač, pochopitelně jsem šla hned na stránky a takový příval nadšení a přízně, který se na mně vyhrnul, mi až vehnal slzy do očí…
Jste sice "cizí" lidé, ale přesto tak blízcí a já vám všem tímto děkuji! A děkuji a děkuji…
 

Dneska jsem se nad sebou zamyslela a usoudila jsem, že mi v mozku asi něco chybí…
Když tak bloumám virtuálním světem kamarádek a kamarádů, vidím, jak jsou všichni šikovní.
Mají krásné stránky, krásně barevné a krásně uspořádané.
Nejvíc se mi u nich líbí různé tabulky a kolonky na ikonky.
Chtěla jsem si taky něco takového udělat…jenomže…
Asi mi v mozku něco chybí…
Nejdřív jsem zkoušela vylepšit si návštěvní knihu. Dopadlo to špatně, přestaly mi chodit maily s upozorněním na nové příspěvky.
Začala jsem si tedy psát s Blueboardem a chtěla po nich vysvětlení…vysvětlili mi, že jsem trdlo. Tedy ne tak doslova, ale skoro.
Nakonec se mi nějak podařilo tu knihu opravit a zprovoznit.
Namlsaná z "úspěchu" jsem se dala do rovnání spřátelených ikonek.
To jsem neměla dělat…
Asi mi v mozku něco chybí…
Podařilo se mi jenom několik ikonek odstranit a musela jsem je pracně znovu hledat po ostatních spřátelených a znovu vkládat.
Původně jsem si myslela, že si taky udělám tabulku na ikonky…nebo je aspoň srovnám…
Vzdala jsem to a dál si budu ukládat ikonky halabala a budu se tvářit, že je to záměrné a umělecké.
Asi mi v mozku něco chybí a už asi vím co!
 
Chybí mi mozkový HTML závit!
Jak je u nás
Moje město
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one