Nálady a pocity

                       
               
Naše první výročí.

 
 
 
Poznala jsem HO před rokem. Konečně! Dlouho jsem mu odolávala –možná 5 let? Nakonec jsem podlehla. Nedalo se jinak, bylo to silnější , než já. Kdybych byla tušila, jak mi změní život, možná bych se tak dlouho nebránila našemu kontaktu.
Ano, právě před rokem jsem se ho poprvé dotkla…ze začátku jsem se bála, přece jen jsem už starší a on je tak – výkonný! Když jsem poprvé vzala do ruky tu úžasnou věc, tak oblou a příjemnou na dotek, která mi přilnula k dlani, jakoby k ní odjakživa patřila, byla jsem naprosto ztracená.
. Bylo to až děsivé sledovat, co dokáže můj sebemenší pohyb – ta úžasná odezva, nemohla jsem se toho nabažit.
Všechno ale nebylo jen dokonalé a fascinující. Bohužel! Přišly i zlé časy, kdy jsme si nerozuměli a ON se mnou přestal komunikovat. Byla jsem zoufalá a nešťastná a hledala chybu u sebe. Když to byla moje chyba, polepšila jsem se a slíbila mu, že se to nebude opakovat. Byl tak velkorysý, že mi drobné chybičky toleroval a napravoval.
Někdy se ale stalo, že chyba byla na jeho straně a to jsem pak musela pokorně čekat a doufat, že mě neopustil. Naštěstí mám dobré přátele, kteří mi v těchto, pro mě těžkých chvílích pomohli.
Teď po roce můžu bilancovat : ještě stále HO miluji, ale už nejsem ta poblázněná ženská, která před rokem poprvé zasedla k počítači a vzala do ruky myš!
 


 
Jak je u nás
Moje město
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one