Moje holky od Splavu

                                     
         

Moje virtuální kamarádky.


 Poprvé jsem se s vámi potkala někdy před rokem na jedné menší diskuzi.
Většina z vás už tam byla zabydlená a já si ze začátku připadala jako vetřelec.
 Byly jste tak sehrané a já jen anonymně nahlížela…nakonec mi to nedalo a vstoupila jsem nesměle do diskuze. Jedna z vás na mně zareagovala a bylo to jasné. Našla jsem „svou“ diskuzi a svou guru.
 Bylo to tam malé, ale milé. Cítila jsem se s vámi čím dál lépe. Když jsem tu naši diskuzičku otevřela a viděla vás tam, připadala jsem si jako když vejdu do cukrárny a od stolku u okna na mě mávají známé holky. Prostě pohoda .
 Vzájemně jsme se učily různé blbůstky a nadšeně si fandily, když se nám to povedlo. Radosti i starosti byly vzájemně sdílené, přesně podle rčení , že sdělená starost je poloviční starostí a sdělená radost je dvojnásobnou radostí.
Prožívaly jsme spolu vnoučata, domácí mazlíčky, děti, partnery… prostě všechno jako kamarádky skutečné.
Časem se nás tam sešlo nějak moc a už to nebylo ono…nepadly jsme si všechny do noty a chtělo to změnu.
Naše původní skupinka si našla jinou diskuzi, kde se zabydlela. Je to diskuze uzavřená, jsme tam jen samy mezi sebou a nemá to chybu. Taky tam můžeme dělat víc věcí, než na staré diskuzičce a máme k dispozici spoustu nádherných smajlíků!
Miluju smajlíky…
Postupně se zase vzájemně učíme nové věci, chválíme se navzájem…jako dřív.
Měla jsem velké štěstí, že jsem vás poznala a mám vás ráda, holky moje.
No vida a už spolu slavíme druhé Vánoce.
Za ty dva roky se stalo spoustu věcí. Velká většina byly věci příjemné a milé- narodilo se několik vnoučátek, některé jsme se poznaly osobně, jedna kamarádka se nám vdala, jiná se přestěhovala. Bohužel byla i jedna smutná událost- pohřeb v rodině jedné kamarádky.
Nemoci mezi události nepočítám, ty jsou pořád a patří k našemu věku. Někdy to vypadá, že si je předáváme i přes internet a že po webu nelítají jenom počítačové viry, ale i ty chřipkové a bacily. Jenomže my se nedáme, jsme holky od splavu a hned tak něco nás nerozhází.
Pořád je nám spolu dobře.
Jak je u nás
Moje město
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one